Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2022-08-14 12:20

Letnie Obozy Fortnite 2022

Autor: Kamil Klabon

Jesteśmy po obozach sportowo-esportowych Fortnite zorganizowanych przez Legia Esport Schools wspólnie z Become Legends. Ten wspólnie spędzony czas był dla nas, i mam nadzieję również dla dzieci ogromną przygodą. Przez cały czas trwania naszego obozu towarzyszyły nam wyjątkowa energia, duuuużo endorfin i moc atrakcji.

 

Zależało nam aby program obozu zachował balans między sportem, a czasem poświęconym podczas treningów esportowych. W trakcie turnusu odbyły się liczne zajęcia piłki nożnej, kickboxing, motoryka, muzeum Legii, pojechaliśmy do parku wodnego, parku trampolin, oraz przeprowadziliśmy mnóstwo przeróżnych zajęć integrujących naszą grupę wspaniałych dzieciaków. W części esportowej przeprowadziliśmy serię spotkań z członkami zespołu Become Legends, czyli byli to :

  • Michał Kamiński „Kami” – Jeden z najlepszych światowych graczy w Fortnite. Dorobił się pierwszego miliona zł w wieku 16 lat wygrywając turnieje z Settym.
  • Iwo Zając „Setty” – Jeden z najlepszych światowych graczy w Fortnite.
  • Jakub Wrotniak „Jacob” – influencer, youtuber i content creator
  • Mateusz Rudnicki „Matek” – streamer i content creator
  • Raphael Di Giuseppe „Elyxx” – Manager zespołu
  • Renato Mahmutagic „Reno” – Dyrektor handlowy organizacji

 

 

 

To są głównie młodzi gracze ze światowej czołówki oraz osoby ze świata idoli internetowych, którzy zasypywani dziesiątkami pytań od uczestników obozu mogli opowiedzieć o sobie i swoich początkach zyskania popularności. Byli niezwykłą inspiracją dla dzieci. Mogliśmy zmierzyć się z nimi w grze oraz zdobyć autograf czy nagrać z nimi wspólny filmik. Pod okiem naszych trenerów przeprowadziliśmy treningi w grze Fortnite, turnieje w grze FIFA 2022 na konsolach, oraz testy celności Aimlab i testy osobowościowe, których raport uczestnicy dostali podczas ceremonii zakończenia obozu. Dziękujemy za okazane zaufanie i mam nadzieję, ze będziemy się widzieć na kolejnych obozach.

 

 

 

Uważamy, że zarówno pod kątem sportowym jak i esportowym był to jeden z najbardziej udanych obozów, który udało nam się zorganizować i przeprowadzić. Młodzi esportowcy bez marudzenia wylali z siebie ostatnie poty na treningach, nawet gdy na boisku można było się smażyć jak na patelni, a podczas spotkań z profesjonalnymi graczami Fortnite potrafili zachować się tak jak na człowieka przystało.

 

 

Bardzo dziękujemy również naszym partnerom, dzięki którym nasi uczestnicy mogli wspólnie rywalizować w jednej sali. ESPORT SPOT dostarczył najwyższej jakości komputery PC. Zestawy komputerowe uzupełnione zostały przez monitory marki LG, myszki, klawiatury i słuchawki od marki HyperX, a także fotele gamingowe ProGamer.

 

 

 

 

Zapraszamy do odwiedenia galerii zdjęć z obu turnusów w zakładce Multimedia

Galeria

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube