Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2023-03-03 13:36

Zapraszamy chętnych na treningi w Legia Esport Schools w drugim semestrze

Autor: Kamil Klabon

Trwa nabór na cotygodniowe zajęcia Legia Esport Schools dla dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat chcących zacząć zajęcia w drugim semestrze. Zajęcia odbywają się zarówno w weekendy jak i w dni powszednie w najbardziej popularne gry, takie jak Fortnite, Valorant, League of Legends, Minecraft, Rocket League i wiele innych. Dla nastolatków prowadzimy również zajęcia ukierunkowane na Counter-Strike.

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

Legia Esport Schools realizujee nowatorski program łącząc esport ze sportem. Uczestnicy abonamentu oprócz stałych zajęć przed komputerami mogą też brać udział w zajęciach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools (2 razy w miesiącu), jak również w okazjonalnych turniejach i eventach esportowych oraz sportowych. Promujemy zdrowe podejście do tematu esportu łącząc go z regularnymi treningami sportowymi. Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności dzieci poprzez mądrą zabawę w wirtualnym świecie. Uczymy dzieci i młodzież świadomego korzystania z nowoczesnych technologii łącząc to ze sportem i atmosferą drużynowości.

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

System nauczania podzielony jest na 3 poziomy i dostosowany do dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat. Innowacyjny program bazuje na najlepszych wzorcach zagranicznych, a za tworzenie programu odpowiadają podmioty w Polsce tworzące największe krajowe organizacje esportowe, międzynarodowe i lokalne ligi i turnieje, a także podmioty już dziś prężnie działające w sektorze edukacyjnym. Pracujemy ze znanymi trenerami esportowymi i sportowymi w celu stworzenia jak najbardziej wszechstronnego programu dostosowanego do dzieci w różnym wieku.

 

 

Pierwszy poziom “Wstęp do esportu”, skierowany do dzieci od 8 do 10 lat zaczynających lub chcących zacząć swoją przygodę z esportem i ze światem cyfrowym. Program skupia się na umiejętnościach współpracy, komunikacji i analizy, przy okazji ucząc obsługi komputera. W tym kursie dzieci przechodzą przez interdyscyplinarną ścieżkę, poznając benefity płynące z wielu gier.

 

Drugi poziom “Esportowi odkrywcy”, dedykowany dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 9-13 lat z pewnym doświadczeniem komputerowym i esportowym bez ukierunkowania na jedną grę. W czasie kursu młodzież pozna bardziej zaawansowane mechanizmy rozgrywek i rozpocznie swoją specjalizację.

 

Trzeci poziom “Esportowe talenty”, skierowany jest do młodzieży od 10 do 16 roku życia już ukierunkowanej na rozwój w jendej kolejnej grze, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów będą mogli doskonalić swoje umiejętności. Prowadzimy zajęcia w grach Counter Strike, Valorant, Vortnite oraz League of Legends.

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

 

Za szkolenie na każdym poziomie odpowiedzialni są doświadczeni pedagodzy, uznani trenerzy, a także profesjonalni zawodnicy. Zajęcia odbywać będą się w większości na komputerach, a za bazę do kształcenia posłuży kilkanaście różnych tytułów esportowych. Dodatkowo w naszej sali znajdują sie konsole, które stanowią doskonałe uzupełnienie esportowego programu szkoleniowego.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

Promocyjna cena abonamentu miesięcznego wynosi 249zł.

 

W ramach abonamentu dziecko weźmie udział w cotygodniowych 90-minutowych treningach esportowych, dwa razy w miesiącu w treningach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools oraz okazjonalnie będzie mogło wziąść udział w okolicznościowych wydarzeniach esportowych i sportowych.

 

Zapraszamy do Legia Esport Schools na regularne zajęcia w drugim semestrze roku szkolnego 2023/2023!

Zapisy trwają !

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

 

Warto stawiać na esport i powierzyć rozwój swojego dziecka profesjonalnym trenerom z Legia Esport Schools! 

 

Esport to odmiana gier video bazująca na rywalizacji zespołowej oraz edukacji w celu osiągania założonych celów. To mądra odmiana gamingu, która łączy w sobie szereg umiejętności poznawczych i społecznych w usportowionym środowisku.

  

Wychowanie dzieci i młodzieży poprzez esport rozwija szereg cech psychologicznych i umiejętności miękkich, takich jak komunikacja, współpraca, czy kreatywność. Zmagania esportowe uczą analizy, rozwiązywania problemów i osiągania celów. Rozwijają zdolność do współpracy i poczucie drużynowości. Esport pozwala dzieciom na oswojenie z sytuacjami stresowymi i zwiększa pewność siebie. 

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

 

Zachęcamy do zgłębienia pozostałych obszarów strony, a w szczególności:

Program Szkolenia

Harmonogram zajęć

Czym jest esport? I co powinni o nim wiedzieć rodzice?

 

A także do zapoznania się z naszymi artykułami, między innymi:

Esport w Legii - fenomen staje się nieunikniony. W jaki sposób esport łączy się ze sportem?

Dlaczego Twoje dziecko powinno grać? Jakie korzyści płyną z esportu? 

Wszechstronny rozwój dzieci i młodzieży poprzez espot. Jak to działa?

Esport wpływa na poprawę wyników w nauce

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube