Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2023-04-29 18:08

Wystartowały zapisy na wakacyjne obozy esportowe na Stadionie Legii Warszawa !

Legia Esport Schools zaprasza dzieci i młodzież z roczników 2007-2014 na letnie obozy e-sportowe! Po sukcesie obozów z poprzednich lat, jeszcze bardziej dopracowaliśmy program zajęć i wszystkim uczestnikom zapewnimy mnóstwo świetnej zabawy i emocji zarówno w świecie esportu jak i tradycyjnego sportu.

 

Obozy odbywają się na terenie stadionu Legii Warszawa i mają formę zarówno obozów dochodzeniowych (półkolonii), jak również obozów stacjonarnych w pobliskim hotelu Ibis.

 

 

Obozy esportowe Legia Esport Schools to idealna propozycja dla dzieci, które z jednej strony są zafascynowane grami esportowymi i chcą podnieść swoje umiejętności i świetnie się bawić, ale również dla dzieci, które lubią różnorodną aktywność fizyczną – taką jak piłka nożna, skakanie na trampolinach, czy wyjścia na basen.

 

 

W programie zajęć w zależności od specyfiki i preferencji grupy znajdą się takie gry jak Fortnite, Minecraft, League of Legends, czy Counter-Strike, a dla Odkrywców przygotowaliśmy ogólny program oparty o wiele popularnych gier takich.

 

 

Dysponujemy doświadczoną kadrą szkoleniową, a dzieci będą pod opieką utytułowanych specjalistów z zakresu esportu, jak również trenerów praktykujących program sportowy Legii Warszawa.

 

Program obozu skupia się przede wszystkim na dobrej i zdrowej dla dziecka zabawie, na podnoszeniu umiejętności w grze i w sporcie oraz na drużynowości całej grupy poprzez liczne zabawy integracyjne.

 

 

 

Uczestnicy podczas turnusu podzieleni zostaną na mniejsze grupy pod względem ich wieku jak i ich dotychczasowych umiejętności, a każdy zawodnik po obozie otrzyma indywidualny certyfikat.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozową !

  LINK DO OFERTY  

 

Terminy turnusów :

 

26 czerwca - 30 czerwca 2023 r.  Koniec zapisów 

 

24 lipca - 28 lipca 2023 r.  Koniec zapisów 

 

31 lipca - 4 sierpnia 2023 r.

 

7 sierpnia - 11 sierpnia 2023 r.

 

 

Na obóz zapraszamy wszystkie dzieci i młodzież, również tych, którzy do tej pory nie mieli styczności z naszym Klubem.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozową !

  LINK DO OFERTY  

 

 

 

 

 

Obóz esportowo-sportowy Legia Esport Schools to:

 • Codziennie przynajmniej dwa bloki treningowe esportowe na nowoczesnym sprzęcie komputerowym, prowadzone z trenerami Legia Esport Schools

 • Codziennie dwa bloki rekreacyjno-sportowe, np. treningi piłki nożnej według systemu szkolenia Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa, siatkówka, tenis, judo, a także dwie wycieczki do takich miejsc jak Park Trampolin, Park Wodny Warszawianka, Miasteczko Filmowe, Nerf Killhouse (propozycja zależna od programu turnusu i możliwości)

 • Dodatkowe zajęcia integracyjne i team building w przerwach pomiędzy poszczególnymi blokami

 • Upominek w postaci gadżetów Legii Warszawa oraz wspólne zdjęcie uczestników obozu

 • Zaproszenie na mecz Legii Warszawa rozgrywany przy Łazienkowskiej 3

   

 • Małe grupy dostosowywane do umiejętności zawodnbików

 • Obiady + posiłki regeneracyjny przygotowane we współpracy z dietetykiem pierwszej drużyny Legii Warszawa.

 • Dla osób nocujących - 4 noclegi w Hotelu Ibis – Warszawa Centrum wraz z pełnym wyżywieniem (śniadanie, obiad, kolacja, posiłek regeneracyjny)

 • Ubezpieczenie NNW każdego uczestnika

 

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą obozową !

  LINK DO OFERTY  

  

 CENA TURNUSU BEZ NOCLEGU :

1599 PLN

 PROMOCJA  1399 PLN

 

CENA TURNUSU Z NOCLEGAMI :

2199 PLN

 PROMOCJA  1999 PLN

 

 

 

 

 

 

JAK ZAREJESTROWAĆ UCZESTNIKA ? 

Nie posiadam jeszcze konta na panel.legiaesportschools.pl/:

 1.   W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny na stronie https://panel.legiaesportschools.pl/ danymi Opiekuna wybierając zajęcia w lokalizacji „Obozy esportowe” oraz preferowaną lokalizację turnusu.

 2.   W kolejnym, wypełnij formularz rejestracyjny danymi Dziecka, które ma wziąć udział w Obozie powtarzając powyższy wybór lokalizacji oraz turnus.

 3.   Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu interesującego Cię turnusu wybierając z listy produkt „Obozy esportowe” oraz odpowiednią lokalizację i termin.

 4.   Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

 

Mam już konto na panel.legiaesportschools.pl/:

 1.   Zaloguj się do Panelu Opiekuna na stronie https://panel.legiaesportschools.pl/ gdzie loginem jest Twój adres mailowy.

 2.   Po zalogowaniu przejdź do zakładki „Sklep Legia Esport Schools”, wybierz zawodnika i dokonaj zakupu interesującego Cię turnusu wybierając z listy produkt „Obozy Esportowe” oraz odpowiednią lokalizację i termin.

 3.   Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

 

 

 

 

Dodatkowe pytania można zadawać pod numerem telefonu lub pocztą elektroniczną :

 

Zagadnienia dotyczące sekcji esportowej :

517 846 715 , kamil@legiaesportschools.pl

 

Ogólne zagadnienia dotyczące obozów na stadionie Legia Warszawa :

513 111 847 , obozy@legiasoccerschools.pl

 

Przypominamy, że liczba miejsc na liście uczestników Obozów Piłkarskich jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

 

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube