Zapraszamy chętnych na treni...

Partnerzy

Głównym partnerem Legia Esport Schools jest ESPORT SPOT (Facebook) - pierwsza arena esportowa w Warszawie łącząca w sobie świat gamingu i esportu, ze światem lifestyle, muzyki i sportu. ESPORT SPOT odpowiada za cały koncept merytoryczny Legia Esport Schools.

ESPORT SPOT dostarcza najwyższej jakości komputery PC. Zestawy komputerowe uzupełnione są przez monitory marki LG, myszki, klawiatury i słuchawki Logitech, a także fotele gamingowe ProGamer

 

Dzięki partnestwu z Microsoft XBOX nasi uczestnicy mają róniez możliwość rywalizacji na najnowszych konsolach XBOX Series X wyposażonch w Gamepass Ultimate pozwalający na dostęp do ponad 400 wysokiej jakości gier na konsole i PC.

 

Partnerem technicznym sekcji, tak jak i całej Legii, jest Adidas.

 

Partnerem medialnym jest portal Brief.pl, a zwłaszcza jego sekcja Brief Esports poświęcona esportowi.

 

Innowacyjny program nauczania bazuje na najlepszych wzorcach zagranicznych, a za tworzenie programu odpowiadają największe podmioty w Polsce tworzące największe krajowe organizacje esportowe, międzynarodowe i lokalne ligi i turnieje, a także podmioty już dziś prężnie działające w sektorze edukacyjnym. Pracujemy z kilkoma znanymi trenerami esportowymi i sportowymi w celu stworzenia jak najbardziej komplementarnego programu dostosowanego do dzieci w różnym wieku.

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube