Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2022-10-22 19:09

Pierwsze tygodnie zajęć już za nami !

Autor: Kamil Klabon

WOW. Niesamowite ile jest energii i pasji wśród uczestników Legia Esport Schools. Cieszymy się, że widzimy nowe twarze, które tworzą między sobą nowe przyjaźnie. Rozpoczęliśmy nowy sezon bez zastrzeżeń. Jesteśmy również pełni energii do dalszej pracy, oraz bogatsi o nowe doświadczenia z całego poprzedniego roku.

 

Celem Legia Esport Schools jest kształtowanie młodego gracza w świecie e-sportu. To nic innego jak nauka pracy w grupie, komunikatywności, analitycznego myślenia, szybkiego podejmowania strategicznych decyzji, cierpliwości, poszanowania osób w otoczeniu, wspieranie zawodników w swojej pasji, równocześnie kształtując w nich świadome korzystanie z komputera. Każdy z naszych trenerów prowadzących zajęcia, to osoby z wieloletnim doświadczeniem oraz kompetencjami aby przekazywać najlepsze wartości młodemu pokoleniu. Łączy nas zamiłowanie do gier i wykorzystujemy je jako narzędzie do wszechstronnej nauki.

 

 

 

Odbyliśmy już po parę treningów w każdej grupie od początku sezonu 2022/2023. Pozwoliło to nam na stworzenie drużyn i rywalizację z żywym przeciwnikiem. Zbudowaliśmy dobre relacje w grupach i poprawne sposoby komunikowania się. Prowadzimy treningi w dostosowane do wieku i poziomu gracza. Prowadzone są one z podziałem na teorię, ćwiczenia i praktykę, dzięki czemu stale poszerzamy wiedzę i umiejętności naszych zawodników. 

 

 

 

Przeprowadziliśmy już pierwsze testy sprawnościowe i zręcznościowe wśród naszych zawodników. Pozwoliło to na ocenę umiejętności każdego gracza, aby stworzyć w oparciu o tą wiedzę plan treningowy na kolejne tygodnie. 

 

 

 

Dodatkowo pragniemy poinformować, że nowym partnerem technologicznym Legia Esport Schools została marka Logitech, wyposażając nasze komputery w nowe klawiatury, słuchawki oraz myszki z podkładką dla naszych zawodników. Jest to od wielu lat znana graczom marka tworząca najlepszej jakości peryferia komputerowe. Cieszymy się że możemy pracować we współpracy ze znanymi markami tworząc najlepsze warunki do nauki.

 

 

Aktywizując naszych uczestników również sportowo w minionych tygodniach daliśmy im również szansę na uczestnictwo w zajęciach sportowych przygotowywanych przez wykwalifikowanych trenerów rodziny Legia Schools. Oprócz klasycznie piłki nożnej pojawił się również badminton, a już w niedalekiej przyszłości pojawimy się na treningu tenisa.

 

 

 

Trwa rekrutacja dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat do grup, które zaczynają zajęcia od listopada.

Jeśli chcesz nas poznać i zobaczyć jak szkolimy - umów się na zajęcia próbne pisząc mail na adres info@legiaesportschools.pl

lub dzwoniąc pod tel. +48 517 846 715

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube