Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2022-09-16 19:12

Nowe kursy esport + programowanie + sport!

Autor: Jarosław Śmietana

Od października dzięki współpracy z Gigantami Programowania ruszają nowe kursy łączące w sobie esport z programowaniem i sportem. Zainwestuj w mądrą przyszłość swojego dziecka!

 

ZAPISY ZAMKNIĘTE

 
 
 
Nowe kursy ruszają od października! Zapisy tylko do końca września!
 
 
W ramach kursu każdy uczestnik weźmie udział w:
- 14 zajęciach esportowych
- 14 zajęciach programowania
- 7 zajęciach sportowych
 
Proponujemy trzy kursy:
- Wstęp do Esportu + Podstawy Tworzenia Gier - 8-10 lat (zajęcia raz w tygodniu, niedziela 10:00)
- Esportowi  Odkrywcy + Programowanie Gier Komputerowych - 10-12 lat (zajęcia raz w tygodniu, niedziela 11:40)
- Esportowi  Odkrywcy + Programowanie Gier Komputerowych (przyśpieszony) - 10-12 lat (zajęcia dwa razy w tygodniu, wtorek 19:10, czwartek 19:10)
  
Koszt za kurs wynosi 2199zł 
(możliwość rat 319zł miesięcznie przy kursie październik-maj lub 559zł miesięcznie przy kursie przyśpieszonym październik-styczeń)
 
Przy zapisach proszę wybrać opcje "Kurs Esport + Programowanie + Sport" - następnie koordynator skontaktuje się z Państem w celu ustalenia terminu zajęć.
 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 
//
 
Wstęp do Esportu + Podstawy Tworzenia Gier (8-10 lat)
 
To kurs skierowany dla dzieci w przedziale wiekowym 8-10 lat zaczynających lub chcących zacząć swoją przygodę z esportem i z programowaniem.
 
Kurs oferuję interdyscyplinarną formułę zajęć esportowych. Poznawanie świata cyfrowego i wprowadzenie do gier: Minecraft, Roblox, Trackmania, Fifa, Fortnite, gier strategicznych, Rocket League, F1 2022, jak również wstęp do League of Legends oraz Valoranta.
 
W ramach zajęć programowania uczniowie wykażą się umiejętnościami w środowisku Scratch i uwielbianym przez wszystkich Minecraft Education Edition. Dzięki wkroczeniu do takich gier jak Minecraft, Fortnite, Angry Birds w nietypowy sposób przekazujemy fascynujące tematy ze świata programowania.
 
Częstotliwość zajęć: raz w tygodniu zajęcia w grupach max 10 osobowych, dodatkowe zajęcia sportowe, okazjonalne wydarzenia rodzinne. Zajęcia programowania tworzone są we wpsółpracy z Gigantami Programowania.
 
//
 
Esportowi  Odkrywcy + Programowanie Gier Komputerowych (10-12 lat)
 
To kurs skierowany w przedziale wiekowym 10-13 lat z pewnym doświadczeniem komputerowym i esportowym bez ukierunkowania na jedną grę. Nie jest wymagane doświadczenie w programowaniu
 
Kurs oferuję interdyscyplinarną formułę zajęć esportowych. Poznawanie i wprowadzenie do gier: Minecraft, FIFA, Fortnite, Valorant, Starcraft2, League of Legends, Hearthstone, Rocket League, F1 2022 i innych.
 
W ramach zajęć programowania uczniowie wykażą się umiejętnościami w środowisku Scratch Dzięki poznaniu podstawowych i zaawansowanych pojęć wkroczymy na ścieżkę prawdziwych programistów. Czekają na nas różne przygody w krainach gdzie mieszka Wither i Steve, ale też na wyspie Angry Birdsów czy torach Forzy Horizon.
 
Częstotliwość zajęć: raz w tygodniu zajęcia w grupach max 10 osobowych, dodatkowe zajęcia sportowe, okazjonalne wydarzenia rodzinne. Zajęcia programowania tworzone są we wpsółpracy z Gigantami Programowania.
 
Zainwestuj w mądry rozwój swojego dziecka!
 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube