Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2022-06-20 13:44

Ruszyły zapisy na letnie obozy Fortnite z Legia Esport Schools i Become Legends z Jacobem na czele!

Autor: Kamil Klabon

Legia Esport Schools z przyjemnością informuje o rozpoczęciu współpracy ze znaną organizacją Become Legends, w której skład wchodzi Jacob - polska gwiazda Youtuba i Twitcha z milionowymi zasięgami. Wspólnie zorganizujemy półkolonie na stadionie Legii Warszawa w terminach 18-22 lipca i 1-5 sierpnia. W trakcie zajęć będziemy łączyć trening esportowy pod okiem gwiazd, ze sznytem sportowym Legii Warszawa. Świetna zabawa gwarantowana, zapraszamy do zapisów!

 

 

 

Become Legends to jedna z najszybciej rozwijających się marek esportowych. To założona w 2019 roku Norweska organizacja z siedzibą w Warszawie oraz graczami z Polski, Skandynawii i Wielkiej Brytanii. Uosabia ducha rywalizacji poprzez najlepszych graczy i twórców treści Fortnite na świecie. To doświadczony zespół z sukcesami w świecie esportu i będący inspiracją dla wielu młodych graczy.

 

 

Jacob, jako twórca treści zamieszcza głównie nagrania oraz transmisje na żywo z gry Fortnite. Dla Jacoba i całej organizacji Become Legends ważna jest interakcja z widzami, którzy mają wpływ na filmy oraz możliwość wspólnej gry. W Become Legends znajdziesz również Mistrzów Europy turnieju FNCS. To tutaj gra Kami, Setty i Matek którzy mają na swoim koncie wiele sukcesów. Ich ogromny talent i wiedza na temat gry w Fortnite będzie świetną lekcją dla wszystkich uczestników obozu. Wszystkich czekają treningi esportowe przeprowadzane przez najlepszych graczy na świecie!

 

 

Poprzez obozy esportowe chcemy inspirować młode osoby do rozwijania swoich pasji i przekazywać najlepsze wzorce do naśladowania oraz pokazać jak wygląda scena esportowa od wewnątrz. Znani zawodnicy i influencerzy będą uczestniczyć w zajęciach esportowych w trakcie obozu. Jako uczestnik będziesz mieć możliwość spotkania swoich idoli i odbycia z nimi profesjonalnego treningu w grze Fortnite. Oprócz zajęć przy komputerach, będziesz mógł wspólnie z członkami Become Legends i trenerami Legia Esport Schools wziąć udział w zajęciach sportowych i integracyjnych. Czekają Cię również warsztaty tworzenia własnych treści na YT i Twitch!

 

 

Legia Esport Schools to szkoła na najwyższym poziomie i wspieramy młodych polskich graczy w realizowaniu ich pasji do gry. Promujemy zdrowe podejście do tematu esportu łącząc go z treningami sportowymi oraz zajęciami rekreacyjno-edukacyjnymi o tematyce m.in. dietetyki, psychologii czy socjologii pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej i wychowawczej. Zależy nam aby nasze kolonie były zróżnicowane i zrównoważone.

 

 

 

Zapraszamy dzieci i  młodzież w wieku od 7 do 15 roku życia do zapisywania się na półkolonie oraz obozy z noclegami.

Turnus 1 : 18-22 lipca 2022 r.

Turnus 2 : 1-5 sierpnia 2022 r.

 

Cena za turnus :

1399zł

lub 1799zł z noclegiem

 

 

Kontakt: Więcej informacji pod numerem telefonu 517 846 715

Pytania można wysyłać też drogą elektroniczną na adres: info@legiaesportschools.pl

 

 

JAK DOKONAĆ REZERWACJI MIEJSCA NA OBOZACH?:

 

Nie posiadam jeszcze konta na panel.legiaesportschools.pl :

 

  1. W pierwszym kroku wypełnij formularz rejestracyjny danymi Opiekuna wybierając zajęcia w lokalizacji „Obozy Legia eSport Schools” oraz preferowaną lokalizację turnusu.
  2. W kolejnym, wypełnij formularz rejestracyjny danymi Dziecka, które ma wziąć udział w Obozie powtarzając powyższy wybór lokalizacji oraz turnus.
  3. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu interesującego Cię turnusu wybierając z listy produkt „Obozy Legia eSport Schools” oraz odpowiedn ą lokalizację i termin.
  4. Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.

 

 

 Mam już konto na panel.legiaesportschools.pl :

 

  1. Zaloguj się do Panelu Opiekuna na http://panel.legiaesportschools.pl/ gdzie loginem jest Twój adres mailowy.
  2. Przejdź do Sklepu Legia Soccer Schools i dokonaj zakupu interesującego Cię turnusu wybierając z listy produkt „Obozy Legia eSport Schools” oraz odpowiednią lokalizację i termin.
  3. Wartość wybranego turnusu jest doliczana do salda zawodnika, a historię zamówień i co było zamawiane możesz zobaczyć w widoku „Płatności” w tabelce „Produkty”. Płatności dokonujesz na indywidualne konto zawodnika wygenerowane podczas procesu rejestracji.
  4. UWAGA: zwrot 100% wpłaconych środków w przypadku niemożliwości organizacji turnusu z uwagi na sytuację epidemiologiczną.

 

 

 

 

 

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube