Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2021-10-26 18:32

Sezon Legia Esport Schools ruszył w pełni!

Autor: Jarosław Śmietana

Zajęcia Legia Esport Schools trwają w najlepsze! Oprócz programu esportowego, realizujemy też regularne zajęcia sportowe i dedykowane turnieje. Aktualnie trwa rekrutacja do grup startujących od listopada.

Legia Esport Schools liczy już kilkanaście grup, gdzie dzieci i młodzież rywalizują w ramach dedykowanych zajęć esportowych pod okiem trenerów. Grupy dostosowane są do indywidualnych umiejętności i predyspozycji uczniów. Zapraszamy do zapisów dzieci i młodzież w wieku 6-16 lat.

 

W Legia Esport Schools prowadzimy zajęcia na trzech poziomach - Wstęp do Esportu, Esportowi Odkrywcy oraz Esportowe Talenty. Grupy nakierowane są na zarówno na rozwój interdyscyplinarny, jak również naspecjalizacje w jednej wybranej dyscyplinie (Valorant, League of Legends, Counter-Strike, Fortnite). Zajęcia odbywają się na komputerach gamingowych marki Actina oraz na konsolach XBOX.

 

W grupach interdyscyplinarnych skupiamy się na wszechstronnym rozwojem poprzez esport w oparciu o szereg różnych tytułów gier - drużynowych gier kreatywnych jak Minecrafta, czy Roblox, przez gry akcji jak Valorant, czy Fortnite, gry typu MOBA jak League of Legends, gry strategiczne jak Starcraft, Age of Empires, czy Settlers, aż do gier okołosportowych jak Rocket League, DIRT, czy FIFA.

 

Rozgrywki esportowe pozwalają na rozwój szeregu umiejętności u dzieci i młodzieży. Uczą właściwej komunikacji i współpracy, wzmacniają poczucie drużynowości, wspierają umiejętności analityczne, podejmowania decyzji, jak również rozwijają kreatywność i wykształcają cechy liderskie i zwiększają pewność siebie. W Legia Esport Schools łączymy esport, ze sportem, co pozwala na zachowanie właściwego balansu w rozwoju młodych osób.

 

Oprócz zajęć esportowych organizujemy też regularne zajęcia sportowe - w październiku uczniowie Legia Esport Schools uczestniczyli w zajęciach piłkarskich, a w kolejnych miesiącach będziemy wdrażać również nowe dyscypliny.

 

Sporym sukcesem zakończył się również Legia Esport Schools Family Weekend w ESPORT SPOT, gdzie odbywały się rozgrywki między innymi w Valoranta, FIFA i Counter-Strike.

 

Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisów do Legia Esport Schools na regularne zajęcia w roku szkolnym 2021/2022! Aktualnie prowadzimy nabór do grup, które wystartują w listopadzie!

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

Zachęcamy do zgłębienia pozostałych obszarów strony, a w szczególności:

Program Szkolenia

Harmonogram zajęć w roku szkolnym 2021/2022

Czym jest esport? I co powinni o nim wiedzieć rodzice?

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube