Zapraszamy chętnych na treni...

AKTUALNOŚCI

2022-08-17 11:29

ZAPISY NA TRENINGI LEGIA ESPORT SCHOOLS 2022/2023!

Autor: Kamil Klabon

Legia Esport Schools zaprasza dzieci i młodzież w wieku 8-16 lat na regularne cotygodniowe treningi esportowe. Zajęcia odbywają się zarówno w weekendy jak i w dni powszednie w najbardziej popularne gry, takie jak Fortnite, Valorant, League of Legends, Minecraft, Rocket League i wiele innych. Dla nastolatków prowadzimy również zajęcia ukierunkowane na Counter-Strike. Treningi startują od 10 września i odbywają się na terenie stadionu Legii Warszawa przy ul. Łazienkowskiej 3 lub w lokalu ESPORT SPOT w Galerii Elektrownia Powiśle przy ul. Zajęcza 4 pod okiem doświadczonych trenerów.

 

 

 

 

W zeszłym roku szkolnym realizowaliśmy zajęcia dla ponad setki dzieci i młodzieży przekazując im solidną wiedzę oraz wspierając ich pasję do esportu. Regularne esportowe treningi uczestników Legia Esport Schools nie tylko poprawiły ich wyniki w grze, ale również nadały kierunek w którym mogą dalej rozwijać swoje pasje, oraz nawiązywać nowe znajomości. 

 

Legia Esport Schools realizuje nowatorski program łącząc esport ze sportem. Uczestnicy abonamentu mogą brać udział w zajęciach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools (2 razy w miesiącu), jak również w okazjonalnych turniejach i eventach esportowych. Promujemy zdrowe podejście do tematu esportu łącząc go z regularnymi treningami sportowymi. Skupiamy się na wszechstronnym rozwoju umiejętności dzieci poprzez mądrą zabawę w wirtualnym świecie. Uczymy dzieci i młodzież świadomego korzystania z nowoczesnych technologii łącząc to ze sportem i atmosferą drużynowości.

 

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

System nauczania podzielony jest na 3 poziomy i dostosowany do dzieci i młodzieży w wieku 8-16 lat. Innowacyjny program bazuje na najlepszych wzorcach zagranicznych, a za tworzenie programu odpowiadają podmioty w Polsce tworzące największe krajowe organizacje esportowe, międzynarodowe i lokalne ligi i turnieje, a także podmioty już dziś prężnie działające w sektorze edukacyjnym. Pracujemy ze znanymi trenerami esportowymi i sportowymi w celu stworzenia jak najbardziej wszechstronnego programu dostosowanego do dzieci w różnym wieku.

 

 

Pierwszy poziom “Wstęp do esportu”, skierowany do dzieci od 8 do 10 lat zaczynających lub chcących zacząć swoją przygodę z esportem i ze światem cyfrowym. Program skupia się na umiejętnościach współpracy, komunikacji i analizy, przy okazji ucząc obsługi komputera. W tym kursie dzieci przechodzą przez interdyscyplinarną ścieżkę, poznając benefity płynące z wielu gier.

 

Drugi poziom “Esportowi odkrywcy”, dedykowany dla dzieci i młodzieży w przedziale wiekowym 9-13 lat z pewnym doświadczeniem komputerowym i esportowym bez ukierunkowania na jedną grę. W czasie kursu młodzież pozna bardziej zaawansowane mechanizmy rozgrywek i rozpocznie swoją specjalizację.

 

Trzeci poziom “Esportowe talenty”, skierowany jest do młodzieży od 10 do 16 roku życia już ukierunkowanej na rozwój w kolejnej grze, gdzie pod okiem doświadczonych trenerów będą mogli doskonalić swoje umiejętności.

 

 

Za szkolenie na każdym poziomie odpowiedzialni są doświadczeni pedagodzy, uznani trenerzy, a także profesjonalni zawodnicy. Zajęcia odbywać będą się w większości na komputerach, a za bazę do kształcenia posłuży kilkanaście różnych tytułów esportowych. Dodatkowo w naszej sali znajdują sie konsole XBOX, które stanowią doskonałe uzupełnienie esportowego  programu szkoleniowego.

 

 

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

Cena abonamentu miesięcznego wynosi 249zł, jednak osoby, którę zarejestrują do 15 września mogą skorzystać ze zniżki do 239zł na cały rok. W ramach abonamentu dziecko weźmie udział w cotygodniowych 90-minutowych treningach esportowych, dwa razy w miesiącu w treningach sportowych przygotowywanych przez partnerów Legia Schools oraz weźmie udział w okolicznościowych wydarzeniach esportowych. .

Wszystkich chętnych zachęcamy do zapisów do Legia Esport Schools a regularne zajęcia w roku szkolnym 2022/2022! Aktualnie prowadzimy nabór do grup, które wystartują od września!

 

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

Jakie umiejętności rozwija esport?

- Umiejętność szybkiej analizy i podejmowania decyzji

- Praca zespołowa i nauka drużynowości

- Rozwój komunikacji i przetwarzania informacji

- Rozwiązywanie problemów i rozwój umiejętności strategicznych

- Zwiększona pewność siebie i w konsekwencji socjalizacja wśród graczy

- Umiejętność ćwiczenia ważnych „umiejętności miękkich” (komunikacja, współpraca, krytyczne myślenie i kreatywność)

- Poprawiona koordynacja psycho-ruchowa

- Lepsza uwaga i ostrość wzroku

- Ulepszone podstawowe przetwarzanie obrazu i funkcji wykonawczej

- Ponad 80% graczy twierdzi, że gry pomagają im łączyć się ze znajomymi

 

ZAPISZ SIĘ I ZACZNIJ TRENINGI!

 

MULTIMEDIA
LOKALIZACJE LEGIA ESPORT SCHOOLS
Legia eSport Schools

Liczba zawodników: 100

Liczba lokalizacji: 1

Liczba drużyn: 10

zobacz całą mapę
Legia eSport Schools na Youtube